HOŞGELDİNİZ

Yapım Laboratuvarı : Yapımcılık ile ilgili bilmek istediğiniz herşey...Zeynep Özbatur Atakan'ın gözlemleri, deneyimleri, paylaştıkları...

3 Aralık 2012 Pazartesi

MOTİVASYON... ARALIK AYI... ATÖLYELER...

Merhaba Sevgili Dostlar,

Bir yıl daha bitiyor. Yılın son ayına girmiş bulunuyoruz. Yapımlab'da Aralık ayında  'Temel Yapımcılık Eğitimi' atölyesi yeni bir sınıf daha açıyor. Bu bağlamda 24 hafta bizzat benim çalıştırdığım bu atölyede bunlara ek olarak 6 hafta uygulama var. Önümüzdeki hafta ilk dersimiz başlıyor. Kayıt yaptırmak isteyenler 0 212 252 4556 'dan Ayşegül Yeşim'e ulaşabilirler.

Yeni yılda, yeni gruplar Mart ayında başlayacak. Bu nedenle zaman kaybetmek istemeyenlere kayıt yaptırmalarını öneririm.


Yine Burak Göral ile senaryo atölyemizde Aralık ayında yeni bir sınıf başlıyor. Bu atölyeye katılanlar, benimle birebir projelerini sunacakları 1 profesyonel görüşme seansı kazanacaklar.

Bu yıl bitmeden, projeleri üzerine çalışmak isteyenler, endüstriyi tanımak ve kariyerinde daha bilinçli ilerlemek isteyenler için, Aralık ayının YAPIMLAB'da fırsatlar ayı olduğunu hatırlatmak isterim.

Mesleki motivasyonunu arttırıp, yola çıkmak isteyenler için, YAPIMLAB'a bekliyoruz.

Herkese güzel günler dilerim...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder